Tankini
Stroje kąpielowe

Tankini – ciekawa alternatywa na plażę

Tankini to całkiem nowa odsłona stroju kąpielowego, które stanowi połączenie koszuli z dołem od bikini. Jest to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla kobiet spodziewających się dziecka, ale nie tylko. Strój kąpielowy tankini jest zdaniem użytkowniczek znacznie wygodniejszy od jednoczęściowego stroju kąpielowego, a ponadto jest wielofunkcyjny, maskujący, a nawet kuszący.  Jakie jeszcze mocne strony ma tankini?

Ciąża nie musi wykluczać plażowania

tankini model RaisaW większości przypadków przyszłe mamy chcą chronić swój brzuch przed promieniami słonecznymi, czego zwykłe stroje kąpielowe nie są w stanie zagwarantować. Natomiast w strojach kąpielowych tankini można na to liczyć, bowiem do dyspozycji są majtki i krótka koszulka top na ramiączkach. Obecnie na rynku jest bardzo duży wybór, więc ciężarne kobiety nie są skazane na brak oryginalności czy też ubogi wybór. Dodatkową zaletą tankini jest to, że ten typ strojów kąpielowych ma elastyczny materiał, co jest szczególnie wskazane przy ciągle powiększającym się brzuchu. Na szczęście można też liczyć na odpowiednio dużą rozmiarówkę.

Prawidłowo dobrany strój kąpielowy potrafi ukryć wszelkie mankamenty, a także wyeksponować to, czym kobieta chciałaby się pochwalić podczas ciepłych dni. Nie należy obawiać się stroju z mocnym dekoltem, majtkach z podwyższonym stanem czy też jednoczęściowego stroju. Chodzi o to, aby czuć się w nim dobrze, a korzystny wygląd jest gwarantowany.